Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rusáci ovlivňují volby i v Rusku. To je neslýchané. Sankce na ně.

5. 02. 2018 12:41:19
Toto zaznělo v diskusním příspěvku na článek: Čekání na konec putinismu. Mladí Rusové zvedají hlavu a sabotují volby...

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/vladimir-putin-alexej-navalnyj-rusko-prezidentske-volby-2018-mladez-stavka-protesty-gzt-/zahranicni.aspx?c=A180202_173957_zahranicni_aha

Západní média si vyrobila nového Borise Jelcina v podobě Alexeje Navalného, kterému věnuje maximální mediální prostor a o kterém se vyjadřuje jako o jediném zastánci strašlivě utlačovaných Rusů současným ruským prezidentem Vladimírem Putinem.

Cituji: „Navalnyj, kterému centrální volební komise zakázala kandidovat, cítí, že volební účast může být citlivé místo režimu, a proto vyzývá k bojkotu voleb. „U nás v Rusku je zvláštní volební matematika. Dnes nejde o to, kolik kdo dostane hlasů, ale o volební účast. Ta může ukázat, že budoucí prezident je nelegitimní,“ říká 22letá Alisa, která na moskevskou demonstraci přišla přesvědčovat lidi, aby u voleb dělali dobrovolné pozorovatele.“

Podle západních médií to vypadá, že pokud Vladimír Putin vyhraje prezidentské volby, tak bude nelegitimním prezidentem.

Já se jen musím smát hlouposti současných západních rusofobů, kteří svoji neuvěřitelnou nenávist k Putinovi zaměňují za skutečnost.

(Pozn. Hlavně, že jsou dle současné západní "demokracie" legitimní kyjevští pučisté, kteří násilím svrhli ukrajinského prezidenta v rozporu s ukrajinskou ústavou a veškerým západním právem).

Západním médiím (tedy i našim) nestačil výprask v podobě volby amerického prezidenta Donalda Trumpa, kdy se navíc ukazuje, že tzv. „elity“ se neštítily zatáhnout do svých intrik i FBI.

V našem případě zase neuvěřitelná dehonestační kampaň proti Miloši Zemanovi.

A, aby toho nebylo málo, tak ti největší zastánci „západní demokracie“ volají po cenzuře jako staří bolševici. Nesnesou jiný názor a jiný výklad dějin než ten svůj.

Jako typická ukázka jejich bolševického myšlení byla reakce na nedávno odvysílaný film o Berijovi: https://www.youtube.com/watch?v=SV7I0-0EYRs . Vzhledem k tomu, že nezapadal do jejich současného výkladu dějin, tak se mohli z tohoto filmu pominout a žádali v ČT stažení tohoto filmu, až ČT po jejich nátlaku tento dokument opravdu stáhla.

Že si nevymýšlím, dokládám fakty.

Nejdříve bloger Jan Ziegler napsal článek „Česká televize pochybila dokumentem o komunistickém zločinci Berijovi“: https://ziegler.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=645196 , kde napsal- cituji:

„Z válečného zločince a masového vraha byl málem kladný hrdina bez bázně a hany.“

Pokud ovšem film shlédnete, tak tam nic takového není, film je o činnosti a politické kariéře L. Beriji, hlavně o čeho činnosti v souvislosti s vybudováním sovětského jaderného a kosmického programu.

Fakta uvedená v tomto filmu se nám nemusí líbit, ale volat po jeho stažení mi silně připomíná Husákovu dobu normalizace, kdy byl povolený pouze jediný výklad dějin.

Ale i Husákovi musím přičíst k dobru, že občas dovolil v ČT zaznít jiné názory – viz vystoupení našeho současného prezidenta Miloše Zemana v tehdejší Československé televizi, který tehdejší komunistický režim opravdu nešetřil.

Nyní se obzvláště činil ve svém volání po cenzuře jeden z největších komunistobijců a rusofobů zde na blogu Jakub Roth – cituji jeho příspěvek v diskusi: https://ziegler.blog.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A180122_645196_blogidnes

„Děkuji panu doktorovi Vodvářkovi, že mne zmínil. Já jsem se totiž obrátil s protestem na RRTV a bylo mi tehdy řečeno, že o tom vůbec neví a že si zjistí, jak to s tím ruským/sovětským seriálem je. A vida, konali. Alespoň něco. A připomínám - seriál zakoupili a do vysílání připravili pracovníci ČT pod vedením Daniela Macho, bývalého sporťáka TV Nova a až děsivě hloupého člověka.“

Po mém příspěvku o cenzuře bloger Jan Ziegler odepsal takto: „To není cenzura, jenom upozornění na lži.“

Já se jen ptám, jak může Jan Ziegler vědět, jaká je skutečná pravda v případě L. Beriji.

Je úsměvné, když ti, kteří se nejvíce ohánějí svojí nenávistí ke komunistům, k Rusku a ke všem jinak smýšlejícím, nejvíce volají po cenzuře a neštítí se udávat ostatní, kteří mají jim nepohodlné názory.

Méně úsměvné už je, když se média jejich agresivity a vyhrožování zaleknou a pořad opravdu stáhnou.

Tímto už rusofobové a komunistobijci dávají na frak nejen Husákovým normalizačním komunistům sedmdesátých let, ale svým nátlakem a neurvalostí se blíži radikálním bolševikům z padesátých let.

A vrcholem všeho je tvrzení Jakuba Rotha, že je historikem a vyučuje. Sami si můžeme odpovědět, co asi vyučuje...

Autor: Jaromír Petřík | pondělí 5.2.2018 12:41 | karma článku: 39.30 | přečteno: 1432x


Další články blogera

Jaromír Petřík

Svrhnou řvoucí hysterikové v ulicích Babišovu vládu jako na Slovensku či Ukrajině?

Babišova vláda po dlouhé době získala důvěru ve Sněmovně za podpory komunistů, z čehož se komunistobijci, jak ve Sněmovně, tak v ulicích Prahy, ale i zde na blogu mohou pominout, soudě podle jejich hysterických projevů.

13.7.2018 v 14:43 | Karma článku: 44.90 | Přečteno: 4019 | Diskuse

Jaromír Petřík

Mohou Britové beztrestně vraždit „Gastarbeitery“ z východu?

Český občan, žijící ve Velké Británii byl ubitý řetězem za drobný slovní konflit na ulici. Vraždy jako nejtěžší zločiny byly a jsou tvrdě trestány ve všech režimech, vládu německého nacismu nevyjímaje. Ne tak ve Velké Británii.

10.7.2018 v 11:36 | Karma článku: 43.69 | Přečteno: 2745 | Diskuse

Jaromír Petřík

Bylo lépe za komunistů před rokem 1989, nebo je lépe za současné demokracie?

Někteří blogeři vidí svoje životní poslání v neustálém „boji“ s komunisty. Zvláště nepříčetní jsou z toho, že má vzniknout vláda podporovaná komunisty a tak píší emotivní články, za které by se nemuseli stydět ani staří bolševici.

4.7.2018 v 18:58 | Karma článku: 39.40 | Přečteno: 2059 | Diskuse

Jaromír Petřík

"Obrovský plivanec do tváře obětem zrůdného komunistického režimu"

Těmito slovy okomentovala Alexandra Udženija z ODS jmenování nové vlády Andreje Babiše s podporou komunistů. Problém však je, že více než Andrej Babiš si s komunisty "zadal" např. prezident Václav Havel.

27.6.2018 v 10:56 | Karma článku: 37.73 | Přečteno: 1572 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

František Chalupa

Bůh žehnej diskriminaci!

Jednou z nejkrásnějších lidských přirozeností je schopnost diskriminovat. Diskriminaci neboli rozlišování se učím od dob, kdy jsem vypadl z maminky.

22.7.2018 v 20:04 | Karma článku: 26.59 | Přečteno: 635 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Sarkozy ve službách mezinárodních teroristů - pluk. Kaddáfího a podpluk. KGB Putina

Otevřením hranic pro mezinárodní obchod, založeném na rychlosti a anonymitě, se pod dohledem mj. WTO, MMF, Světové banky, a GAFI otevřely i hranice pro mezinárodní praní špinavých peněz státy samotnými z obchodu z jaderné

22.7.2018 v 18:27 | Karma článku: 9.49 | Přečteno: 394 | Diskuse

Ladislav Cihlář

Europoslanec pan Pospíšil v tom pěkně "lítá".

Už začínáme vážně brát na vědomí, že to s naší demokracií jde s kopce, jen zbývá určit kde je v tomto případu zakopaný pes.

22.7.2018 v 18:21 | Karma článku: 31.58 | Přečteno: 1349 | Diskuse

Martin Mařák

Havel, největší vizionář století

Steve Bannon má v plánu se svou neziskovkou The Movement, která bude v Bruselu, ovládnout tzv. národoveckou scénu v EU, získat vliv v evropském parlamentu a přetvořit EU ke svému obrazu.

22.7.2018 v 16:36 | Karma článku: 14.89 | Přečteno: 912 | Diskuse

František Chalupa

EU - továrna na nacionalisty

Pro všechny, kteří stále ještě tápají, kde že se na světě berou ty úžasné myšlenkové směry, přináším vysvětlení. Vysvětlení nejlépe uvést na příkladu, proto vám předkládám podrobný postup výroby ukázkového nacionalisty.

22.7.2018 v 12:32 | Karma článku: 33.53 | Přečteno: 1161 | Diskuse
Počet článků 331 Celková karma 39.91 Průměrná čtenost 2628
Žiji celý svůj život v pěkném Moravském městě Boskovice. Více než 30 let se aktivně zajímám o politiku, i když jsem jsem nikdy nebyl v žádné politické straně. Politika, politický zeměpis a historie je mým koníčkem společně s filatelií. Píši odborné i populární články o filatelii, jsem častým diskutujícím na Novinkách Seznamu. Co se filatelie týká, jsem specialistou na poštovní historii Afghánistánu.
Najdete na iDNES.cz