OSR vyhrálo OH v Pchjongčchangu 2018 v hokeji, sankce na Rusko

25. 02. 2018 17:04:25
Dle USA a západního mainstreamu se Rusko vměšuje absolutně do všeho. Do amerických voleb, do našich voleb, rozpoutalo válku na Ukrajině, za což jsme vyhlásili proti Rusku sankce, které stále stupňujeme. A jak s tím souvisí hokej?

Západ, aby co nejvíce potupil Rusko, zakázal mu účast na olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018 kvůlu dopingu údajně organizovaného státem.

Jen pro zajímavost:

jiné státy prohlásily řadu svých sportovců za astmatiky a měly s dopingem vymalováno.

Obzvláštně v tom vynikají Norové, jejichž astmatici získávají zlaté medaile a celkově vyhráli olympiádu: http://norwaytoday.info/sport/norway-sent-6000-asthma-doses-olympics/

https://sport.aktualne.cz/ostatni-sporty/co-stoji-za-lyzarskou-dominanci-norska-maji-skvely-servis-i/r~8edc22c6028411e7a8cc002590604f2e/

http://www.rehabilitace.info/nemoci/sportovci-astmatici-sotva-dychaji-ale-vyhravaji/

https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-olympijske-hry-zoh-pchjongcchang-2018/327988/rusove-zlatem-preskocili-cesko-to-je-v-medailich-ctrnacte-slavi-norsko.html

Západ se ve svém rusofobním tažení prostřednictvím MOV a WADA snížil k tomu nejubožejšímu, co se kdy ve světě sportu událo (stejně jako to provádí ve světové politice), kdy o tom co je a není dopink rozhoduje státní příslušnost.

Pro objektivitu samozřejmě uznávám pozitivní dopinkové nálezy u ruských sportovců, ale je zajímavé, že nevadí „astmatikové“ z Norska a jiných zemí, či dopinkové skandály cyklistů Tour de France.

Západ tedy prostřednictvím MOV zakázal na olympijských hrách používání ruských vlajek, zakázal ruskou hymnu...

Aby Západ Rusko co nejvíce potupil, tak prostřednictvím MOV rozhodl, že někteří ruští sportovci smějí startovat na OH, ale jejich reprezentanti se smějí nazývat pouze "výběrem OSR."

Jenže, co se nestalo?

Výběr hokejistů "OSR" na OH zvítězil, když mimo jiné deklasoval USA 4:0 (Kanada a USA - hlavní strůjci zákazu účasti Ruska na OH v Pchjongčchangu): https://isport.blesk.cz/hokej/zoh-ledni-hokej-muzi-pchjongcchang-2018/os-z-ruska-usa/online-prenos?match=269092

https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_McLaren_(academic)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sv%C4%9Btov%C3%A1_antidopingov%C3%A1_agentura

Dnes ráno, když jsem přišel k internetu a zajímal se o zpravodajství z OH, tak na titulkách mainstreamových vyhledávačů už nebyla jediná zpráva o výsledcích hokejového finále z OH, pouze o slavnostním ukončení OH.

To už mi bylo jasné, že ve finále zvítězilo mužstvo „OSR.“ Kdyby totiž zvítězilo Německo, tak by to bylo na titulkách celý den s komentáři, jak Rusové dostali na frak, jak jsou Němci jedineční a Rusové nemožní.

Takže, co nám nyní zbude?

Asi co nejvíce zpochybnit vítězství hokejistů "OSR."

Jak?

Možnosti je několik:

  1. Obvinit některého hokejistu z výběru "OSR" z dopingu

  2. Obvinit hokejisty "OSR" z vměšování se do jednotlivých utkání

  3. Při vyhlašování výsledků hokejisté i přes zákaz zpívali ruskou hymnu: https://sport.sme.sk/c/20768114/rusi-po-finale-spievali-svoju-hymnu-zoh-2018-hokej.html

Jsem zvědavý, zda například zdůvodnění o vměšování se Ruska do výsledků hokejových zápasů provedeme podobně hloupým způsobem, jako obviňováním Ruska z vměšování se do amerických či našich prezidentských voleb.

Například, že porážkou USA "OSR" ovlivnilo hokejové výsledky...

Že jde o naprostou stupiditu?

Na tom přece nezáleží.

Hlavně, když účelu bude dosaženo!

Vměšování Ruska do amerických, našich i jiných voleb je totiž ještě stupidnější nesmysl.

Voliče snad zásadně ovlivňuje vystupování prezidentských kandidátů a politických stran a ne mimořádně agresivní protitrumpovské a protizemanovské tažení v celém západním i našem mainstreamu.

Uvedu konkrétní příklad:

U nás BIS nezaznamenala žádné ruské „agenty“, kteří by agitovali mezi občany k nevolení Jiřího Drahoše.

To jen Jiří Drahoš obvinil ty, kteří měli jiný názor z šíření dezinformací proti svojí osobě opírající se údajně o BIS.

A určitě, vážení čtenáři uznáte, že svoji neuvěřitelnou míru hlouposti Jiří Drahoš potvrdil tím, že na jeho údajných „dezinformačních webech“ figuruje i moje jméno: https://www.jiridrahos.cz/v-ceske-republice-stale-roste-pocet-a-vliv-dezinformacnich-webu/ . (pokud si čtenáři zadají do vyhledávače web „pravdive.eu,“ objeví se moje jméno přímo na první stránce)

Ale to jsem odbočil, tak, abych se vrátil zpět k hokeji.

Potupu, že byly vyřazené z boje o zlatou medaili mužstva USA a Kanady si přece nemůžeme nechat líbit. A nemůžeme si nechat líbit, že OSR dokonce získalo větší počet medailí než naše výprava: https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-olympijske-hry-zoh-pchjongcchang-2018/327988/rusove-zlatem-preskocili-cesko-to-je-v-medailich-ctrnacte-slavi-norsko.html

Co tedy s tím?

Další sankce na Rusko.

Však již USA začaly se sankcemi proti Severní Koreji ještě před skončením olympijských her (proti nimž se však tvrdě postavila Čína): https://www.seznamzpravy.cz/clanek/trump-vyhlasil-nejvetsi-balik-sankci-vuci-kldr-pokud-nezaberou-prijde-pry-tvrda-a-nestastna-druha-faze-43088

https://www.novinky.cz/zahranicni/464403-budeme-to-povazovat-za-akt-valky-reaguje-kldr-na-nove-americke-sankce.html

A co my?

My, obyčejní občané můžeme jen doufat, že se Západu nepodaří rozpoutat skutečnou válku, když už „totální válku“ naplno rozpoutal ve sportu. S Ruskem a Čínou by skutečná válka nedopadla dobře pro nikoho...

Autor: Jaromír Petřík | neděle 25.2.2018 17:04 | karma článku: 39.48 | přečteno: 1783x

Další články blogera

Jaromír Petřík

Petr Fiala z ODS odsoudil Babiše bez soudu, chová se jako bolševici v padesátých letech

Babiš musí odstoupit! MUSÍ, MUSÍ, MUSÍ, hřímá Petr Fiala z ODS. Podobně hřímali i radikální bolševici v padesátých letech, kdy bez soudu odsuzovali sobě nepohodlné lidi, kteří jim stáli v cestě.

14.11.2018 v 13:14 | Karma článku: 43.38 | Přečteno: 2709 | Diskuse

Jaromír Petřík

Dopadne Milan Kundera stejně jako Jarek Nohavica?

Současný mainstream je nepříčetný ze setkání Andreje Babiše s Milanem Kunderou. Problém však je, že nejen Andrej Babiš se v minulosti zapletl s komunistickým režimem, Milan Kundera byl členem KSČ v letech 1948-1950.

12.11.2018 v 9:23 | Karma článku: 35.83 | Přečteno: 1261 | Diskuse

Jaromír Petřík

Vyznamenání Pussy Riott schvalujeme, Jarka Nohavicu zatracujeme...

Je zajímavé, jaké hysterické emoce budí vyznamenání Jarka Nohavici z rukou ruského prezidenta Vladimíra Putina. Rusofobové, jako by se ze svojí nenávisti doslova pominuli...

5.11.2018 v 14:55 | Karma článku: 43.45 | Přečteno: 2362 | Diskuse

Jaromír Petřík

Vyznamenání pachatelů vražd schvalujeme, vyznamenání Ondráčka vadí

Komunistický politik Zdeněk Ondráček obdržel od Českého svazu bojovníků za svobodu pamětní medaili s nápisem Za vlast a za svobodu. Obratem se strhl ve všech mainstreamovýách médiích hrozný povyk.

22.10.2018 v 10:56 | Karma článku: 38.51 | Přečteno: 1945 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Sedláček

Respektuj svého nepřítele

Nepřítelem může být názorový oponent, sok v lásce, voják na druhé straně fronty, partner či příslušník jiné politické strany nebo sama příroda.

10.12.2018 v 20:38 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 24 | Diskuse

Jan Ziegler

Rusko podpořilo muslimské teroristy proti Izraeli

Rezoluce OSN odsuzující palestinské teroristické hnutí Hamás za raketové útoky proti Izraeli neprošla ve Valném shromáždění. Znění navržené USA podpořilo 87 zemí, 57 jich bylo proti a 33 států se hlasování zdrželo.

10.12.2018 v 18:57 | Karma článku: 24.88 | Přečteno: 525 | Diskuse

Michal Okrouhlík

Plošné slevy jsou zlem dnešní doby

Toto se týká nejen dnešní marketingové propagační masáže prodejů, ale týká se to i dnešních politických rozhodnutí. Jsou slevy v plošné míře potřebné?

10.12.2018 v 18:09 | Karma článku: 8.17 | Přečteno: 315 | Diskuse

Milan Šarapatka

Waterloo prezidenta Macrona

Ještě třírohý klobouk, případně také ruka zastrčená za klopu kabátu a podobnost Macrona s Napoleonem by byla dokonalá. Jen v jeho zájmu doufám, že se Brigitta, na rozdíl od Josephiny, řádně myje.

10.12.2018 v 16:18 | Karma článku: 35.97 | Přečteno: 1194 | Diskuse

Libor Čermák

Prokavárensky uvědomělé rádoby elity u mne vždy drasticky klesnou

Také jste si všimli, že se na internetu každou chvíli objevují "uvědomělé" nejen umělecké rádoby elity, které mezi sebou závodí v tom, kdo se například více naveze do našeho pana prezidenta? Mne už to připadá velmi trapné.

10.12.2018 v 11:17 | Karma článku: 41.06 | Přečteno: 1861 |
Počet článků 341 Celková karma 40.56 Průměrná čtenost 2624
Žiji celý svůj život v pěkném Moravském městě Boskovice. Více než 30 let se aktivně zajímám o politiku, i když jsem jsem nikdy nebyl v žádné politické straně. Politika, politický zeměpis a historie je mým koníčkem společně s filatelií. Píši odborné i populární články o filatelii, jsem častým diskutujícím na Novinkách Seznamu. Co se filatelie týká, jsem specialistou na poštovní historii Afghánistánu.

Najdete na iDNES.cz