Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

OSR vyhrálo OH v Pchjongčchangu 2018 v hokeji, sankce na Rusko

25. 02. 2018 17:04:25
Dle USA a západního mainstreamu se Rusko vměšuje absolutně do všeho. Do amerických voleb, do našich voleb, rozpoutalo válku na Ukrajině, za což jsme vyhlásili proti Rusku sankce, které stále stupňujeme. A jak s tím souvisí hokej?

Západ, aby co nejvíce potupil Rusko, zakázal mu účast na olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018 kvůlu dopingu údajně organizovaného státem.

Jen pro zajímavost:

jiné státy prohlásily řadu svých sportovců za astmatiky a měly s dopingem vymalováno.

Obzvláštně v tom vynikají Norové, jejichž astmatici získávají zlaté medaile a celkově vyhráli olympiádu: http://norwaytoday.info/sport/norway-sent-6000-asthma-doses-olympics/

https://sport.aktualne.cz/ostatni-sporty/co-stoji-za-lyzarskou-dominanci-norska-maji-skvely-servis-i/r~8edc22c6028411e7a8cc002590604f2e/

http://www.rehabilitace.info/nemoci/sportovci-astmatici-sotva-dychaji-ale-vyhravaji/

https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-olympijske-hry-zoh-pchjongcchang-2018/327988/rusove-zlatem-preskocili-cesko-to-je-v-medailich-ctrnacte-slavi-norsko.html

Západ se ve svém rusofobním tažení prostřednictvím MOV a WADA snížil k tomu nejubožejšímu, co se kdy ve světě sportu událo (stejně jako to provádí ve světové politice), kdy o tom co je a není dopink rozhoduje státní příslušnost.

Pro objektivitu samozřejmě uznávám pozitivní dopinkové nálezy u ruských sportovců, ale je zajímavé, že nevadí „astmatikové“ z Norska a jiných zemí, či dopinkové skandály cyklistů Tour de France.

Západ tedy prostřednictvím MOV zakázal na olympijských hrách používání ruských vlajek, zakázal ruskou hymnu...

Aby Západ Rusko co nejvíce potupil, tak prostřednictvím MOV rozhodl, že někteří ruští sportovci smějí startovat na OH, ale jejich reprezentanti se smějí nazývat pouze "výběrem OSR."

Jenže, co se nestalo?

Výběr hokejistů "OSR" na OH zvítězil, když mimo jiné deklasoval USA 4:0 (Kanada a USA - hlavní strůjci zákazu účasti Ruska na OH v Pchjongčchangu): https://isport.blesk.cz/hokej/zoh-ledni-hokej-muzi-pchjongcchang-2018/os-z-ruska-usa/online-prenos?match=269092

https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_McLaren_(academic)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sv%C4%9Btov%C3%A1_antidopingov%C3%A1_agentura

Dnes ráno, když jsem přišel k internetu a zajímal se o zpravodajství z OH, tak na titulkách mainstreamových vyhledávačů už nebyla jediná zpráva o výsledcích hokejového finále z OH, pouze o slavnostním ukončení OH.

To už mi bylo jasné, že ve finále zvítězilo mužstvo „OSR.“ Kdyby totiž zvítězilo Německo, tak by to bylo na titulkách celý den s komentáři, jak Rusové dostali na frak, jak jsou Němci jedineční a Rusové nemožní.

Takže, co nám nyní zbude?

Asi co nejvíce zpochybnit vítězství hokejistů "OSR."

Jak?

Možnosti je několik:

  1. Obvinit některého hokejistu z výběru "OSR" z dopingu

  2. Obvinit hokejisty "OSR" z vměšování se do jednotlivých utkání

  3. Při vyhlašování výsledků hokejisté i přes zákaz zpívali ruskou hymnu: https://sport.sme.sk/c/20768114/rusi-po-finale-spievali-svoju-hymnu-zoh-2018-hokej.html

Jsem zvědavý, zda například zdůvodnění o vměšování se Ruska do výsledků hokejových zápasů provedeme podobně hloupým způsobem, jako obviňováním Ruska z vměšování se do amerických či našich prezidentských voleb.

Například, že porážkou USA "OSR" ovlivnilo hokejové výsledky...

Že jde o naprostou stupiditu?

Na tom přece nezáleží.

Hlavně, když účelu bude dosaženo!

Vměšování Ruska do amerických, našich i jiných voleb je totiž ještě stupidnější nesmysl.

Voliče snad zásadně ovlivňuje vystupování prezidentských kandidátů a politických stran a ne mimořádně agresivní protitrumpovské a protizemanovské tažení v celém západním i našem mainstreamu.

Uvedu konkrétní příklad:

U nás BIS nezaznamenala žádné ruské „agenty“, kteří by agitovali mezi občany k nevolení Jiřího Drahoše.

To jen Jiří Drahoš obvinil ty, kteří měli jiný názor z šíření dezinformací proti svojí osobě opírající se údajně o BIS.

A určitě, vážení čtenáři uznáte, že svoji neuvěřitelnou míru hlouposti Jiří Drahoš potvrdil tím, že na jeho údajných „dezinformačních webech“ figuruje i moje jméno: https://www.jiridrahos.cz/v-ceske-republice-stale-roste-pocet-a-vliv-dezinformacnich-webu/ . (pokud si čtenáři zadají do vyhledávače web „pravdive.eu,“ objeví se moje jméno přímo na první stránce)

Ale to jsem odbočil, tak, abych se vrátil zpět k hokeji.

Potupu, že byly vyřazené z boje o zlatou medaili mužstva USA a Kanady si přece nemůžeme nechat líbit. A nemůžeme si nechat líbit, že OSR dokonce získalo větší počet medailí než naše výprava: https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-olympijske-hry-zoh-pchjongcchang-2018/327988/rusove-zlatem-preskocili-cesko-to-je-v-medailich-ctrnacte-slavi-norsko.html

Co tedy s tím?

Další sankce na Rusko.

Však již USA začaly se sankcemi proti Severní Koreji ještě před skončením olympijských her (proti nimž se však tvrdě postavila Čína): https://www.seznamzpravy.cz/clanek/trump-vyhlasil-nejvetsi-balik-sankci-vuci-kldr-pokud-nezaberou-prijde-pry-tvrda-a-nestastna-druha-faze-43088

https://www.novinky.cz/zahranicni/464403-budeme-to-povazovat-za-akt-valky-reaguje-kldr-na-nove-americke-sankce.html

A co my?

My, obyčejní občané můžeme jen doufat, že se Západu nepodaří rozpoutat skutečnou válku, když už „totální válku“ naplno rozpoutal ve sportu. S Ruskem a Čínou by skutečná válka nedopadla dobře pro nikoho...

Autor: Jaromír Petřík | neděle 25.2.2018 17:04 | karma článku: 39.48 | přečteno: 1768x


Další články blogera

Jaromír Petřík

Svrhnou řvoucí hysterikové v ulicích Babišovu vládu jako na Slovensku či Ukrajině?

Babišova vláda po dlouhé době získala důvěru ve Sněmovně za podpory komunistů, z čehož se komunistobijci, jak ve Sněmovně, tak v ulicích Prahy, ale i zde na blogu mohou pominout, soudě podle jejich hysterických projevů.

13.7.2018 v 14:43 | Karma článku: 44.90 | Přečteno: 4019 | Diskuse

Jaromír Petřík

Mohou Britové beztrestně vraždit „Gastarbeitery“ z východu?

Český občan, žijící ve Velké Británii byl ubitý řetězem za drobný slovní konflit na ulici. Vraždy jako nejtěžší zločiny byly a jsou tvrdě trestány ve všech režimech, vládu německého nacismu nevyjímaje. Ne tak ve Velké Británii.

10.7.2018 v 11:36 | Karma článku: 43.69 | Přečteno: 2745 | Diskuse

Jaromír Petřík

Bylo lépe za komunistů před rokem 1989, nebo je lépe za současné demokracie?

Někteří blogeři vidí svoje životní poslání v neustálém „boji“ s komunisty. Zvláště nepříčetní jsou z toho, že má vzniknout vláda podporovaná komunisty a tak píší emotivní články, za které by se nemuseli stydět ani staří bolševici.

4.7.2018 v 18:58 | Karma článku: 39.40 | Přečteno: 2059 | Diskuse

Jaromír Petřík

"Obrovský plivanec do tváře obětem zrůdného komunistického režimu"

Těmito slovy okomentovala Alexandra Udženija z ODS jmenování nové vlády Andreje Babiše s podporou komunistů. Problém však je, že více než Andrej Babiš si s komunisty "zadal" např. prezident Václav Havel.

27.6.2018 v 10:56 | Karma článku: 37.73 | Přečteno: 1572 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

František Chalupa

Bůh žehnej diskriminaci!

Jednou z nejkrásnějších lidských přirozeností je schopnost diskriminovat. Diskriminaci neboli rozlišování se učím od dob, kdy jsem vypadl z maminky.

22.7.2018 v 20:04 | Karma článku: 26.59 | Přečteno: 635 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Sarkozy ve službách mezinárodních teroristů - pluk. Kaddáfího a podpluk. KGB Putina

Otevřením hranic pro mezinárodní obchod, založeném na rychlosti a anonymitě, se pod dohledem mj. WTO, MMF, Světové banky, a GAFI otevřely i hranice pro mezinárodní praní špinavých peněz státy samotnými z obchodu z jaderné

22.7.2018 v 18:27 | Karma článku: 9.49 | Přečteno: 394 | Diskuse

Ladislav Cihlář

Europoslanec pan Pospíšil v tom pěkně "lítá".

Už začínáme vážně brát na vědomí, že to s naší demokracií jde s kopce, jen zbývá určit kde je v tomto případu zakopaný pes.

22.7.2018 v 18:21 | Karma článku: 31.58 | Přečteno: 1349 | Diskuse

Martin Mařák

Havel, největší vizionář století

Steve Bannon má v plánu se svou neziskovkou The Movement, která bude v Bruselu, ovládnout tzv. národoveckou scénu v EU, získat vliv v evropském parlamentu a přetvořit EU ke svému obrazu.

22.7.2018 v 16:36 | Karma článku: 14.89 | Přečteno: 912 | Diskuse

František Chalupa

EU - továrna na nacionalisty

Pro všechny, kteří stále ještě tápají, kde že se na světě berou ty úžasné myšlenkové směry, přináším vysvětlení. Vysvětlení nejlépe uvést na příkladu, proto vám předkládám podrobný postup výroby ukázkového nacionalisty.

22.7.2018 v 12:32 | Karma článku: 33.53 | Přečteno: 1161 | Diskuse
Počet článků 331 Celková karma 39.91 Průměrná čtenost 2628
Žiji celý svůj život v pěkném Moravském městě Boskovice. Více než 30 let se aktivně zajímám o politiku, i když jsem jsem nikdy nebyl v žádné politické straně. Politika, politický zeměpis a historie je mým koníčkem společně s filatelií. Píši odborné i populární články o filatelii, jsem častým diskutujícím na Novinkách Seznamu. Co se filatelie týká, jsem specialistou na poštovní historii Afghánistánu.
Najdete na iDNES.cz