Vyhostíme Babiše. Kdo si myslí, že mu jde o dobro ČR, šeredně se plete

26. 03. 2018 13:09:50
Andrej Babiš: "Vyhostíme ruské zpravodajce. Kdo si myslí, že jim jde o dobro ČR, šeredně se plete." V naší republice to v současné době vře, zda vyhostit ruské diplomaty na základě britského obvinění bez jakýkoliv důkazů.

Nadpis svého článku jsem si dovolil vypůjčit od Bonifáce Půlpytla z diskuse zde:https://www.novinky.cz/diskuse?id=520325§ionId=8&articleId=%2Fdomaci%2F467321-babis-vyhostime-ruske-zpravodajce-kdo-si-mysli-ze-jim-jde-o-dobro-cr-seredne-se-plete.html#c18892525 .

Andrej Babiš říká: "Takže znovu opakuju, Británii musíme podpořit. Tečka. Nemůžeme v Evropě pořád jenom něco odmítat, a když je čas udělat jasné solidární gesto, tak zůstat stranou." https://www.novinky.cz/domaci/467321-babis-vyhostime-ruske-zpravodajce-kdo-si-mysli-ze-jim-jde-o-dobro-cr-seredne-se-plete.html

I nacisté při přepadení Polska alespoň zinscenovali přepadení vysílače v Gliwicích. Ale Velká Británie nyní obvinila Rusko bez sebemenších důkazů a my je máme podpořit? Doporučuji poslechnout si Horizont v TV 24! Hovoří tam diplomat a bývalý velvyslanec v 7 zemích Jaromír Novotný. Pusťte si to od 32. min. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10316155327-horizont-ct24/ .

Pravděpodobnost a myslet si (nic jiného Britové zatím nemají), znamená houby vědět a neznamená to žádný důkaz. Pokud vypovíme ruské diplomaty bez jakéhokoliv důkazu, tak jen dokážeme, že jsme šaškové, kteří skáčou jako ti nejpodřadnější a nesvéprávní vazalové Velké Británie a NATO. Zesměšňují nás ti, kteří chtějí bez důkazů vyhostit ruské diplomaty a dokazují tím, jak nesvéprávným státem je Česká republika. Ale, že poslechne zrovna Andrej Babiš, mne nepříjemně překvapilo, protože jsem jej měl za pragmatického politika. Znovu cituji jeho slova."„Bez ostatních evropských zemí za zády bychom nevyjednali zrušení (amerických) cel na ocel, což náš průmysl fakt potřebuje." To tomu mám rozumět, že bojujeme na dvou frontách, tedy i proti Američanům? A za jakým účelem do naší země přijíždí předseda sněmovny amerického kongresu Paul Ryan? Aby s Babišem projednával zrušení amerických cel na ocel?

Mimochodem, v minulosti se nás Velká Británie též "zastala", když se v roce 1938 spojila s Hitlerem a donutila nás vydat Hitlerovi Sudety s pohrůžkou, že pokud neuposlechneme, bude to bráno jako porušení smlouvy, kterou Velká Británie uzavřela s Hitlerem za našimi zády. A Chamberleinovi Britský Parlament za tento podraz ještě tleskal vestoje. Hlavně, že potom naši piloti umírali za Velkou Británii ve válce proti Hitlerovi a Velká Británie našemu státu naúčtovala k úhradě veškerou jejich výstroj. https://zpravy.idnes.cz/historik-jiri-rajlich-o-povalecnem-splaceni-ceskoslovenskeho-dluhu-britanii-18f-/domaci.aspx?c=A140618_161939_domaci_jw

A velvyslanectví Ruské federace ve Washingtonu navíc připomnělo šéfovi britské diplomacie Borisi Johnsonovi, že to byl právě anglický fotbalový tým, který v květnu 1938 v plné sestavě hajloval vztyčenou pravicí před 110-tisícovým obecenstvem. Angličtí fotbaloví reprezentanti tehdy nacistickým pozdravem vzdali hold Hermannovi Goeringovi, Rudolfovi Hessovi, Josephovi Goebbelsovi a ďalším pohlavárům nacistického režimu přítomným na tribuně berlínskeho stadionu. Komentáře britského ministra zahraničí Johnsona jsou pod tíhou těchto důkazů vrcholem farizejství a pokrytectví.

Současný poslanec a předseda Výboru Národní rady Slovenské republiky pro evropské záležitosti Ľuboš Blaha okomentoval probíhající rusofobní štvanici ohledně případu s otravou špiona Skripala: „Jsem hrdý na to, že Slovenská republika je mezi osmi státy EU, které nepodlehly rusofobní hysterii a nevyhostí ruské diplomaty na rozdíl od dvaceti jiných evropských států. Bez vyšetření obviňují Rusko z použití novičoku, přitom je každému jasné, že by Rusové byli blázni, kdyby na sebe takhle ukázali prstem..."

A s takovými politiky jako je Boris Johnson, máme být solidární? To jsme se již opravdu zbláznili?

Nevím jak kdo, ale pokud s nimi chce být solidární Andrej Babiš, neměl by potom sám uvažovat o svém vyhoštění do země, kde se narodil?

Autor: Jaromír Petřík | pondělí 26.3.2018 13:09 | karma článku: 41.06 | přečteno: 2595x

Další články blogera

Jaromír Petřík

Petr Fiala z ODS odsoudil Babiše bez soudu, chová se jako bolševici v padesátých letech

Babiš musí odstoupit! MUSÍ, MUSÍ, MUSÍ, hřímá Petr Fiala z ODS. Podobně hřímali i radikální bolševici v padesátých letech, kdy bez soudu odsuzovali sobě nepohodlné lidi, kteří jim stáli v cestě.

14.11.2018 v 13:14 | Karma článku: 43.38 | Přečteno: 2709 | Diskuse

Jaromír Petřík

Dopadne Milan Kundera stejně jako Jarek Nohavica?

Současný mainstream je nepříčetný ze setkání Andreje Babiše s Milanem Kunderou. Problém však je, že nejen Andrej Babiš se v minulosti zapletl s komunistickým režimem, Milan Kundera byl členem KSČ v letech 1948-1950.

12.11.2018 v 9:23 | Karma článku: 35.83 | Přečteno: 1261 | Diskuse

Jaromír Petřík

Vyznamenání Pussy Riott schvalujeme, Jarka Nohavicu zatracujeme...

Je zajímavé, jaké hysterické emoce budí vyznamenání Jarka Nohavici z rukou ruského prezidenta Vladimíra Putina. Rusofobové, jako by se ze svojí nenávisti doslova pominuli...

5.11.2018 v 14:55 | Karma článku: 43.45 | Přečteno: 2362 | Diskuse

Jaromír Petřík

Vyznamenání pachatelů vražd schvalujeme, vyznamenání Ondráčka vadí

Komunistický politik Zdeněk Ondráček obdržel od Českého svazu bojovníků za svobodu pamětní medaili s nápisem Za vlast a za svobodu. Obratem se strhl ve všech mainstreamovýách médiích hrozný povyk.

22.10.2018 v 10:56 | Karma článku: 38.51 | Přečteno: 1945 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Sedláček

Respektuj svého nepřítele

Nepřítelem může být názorový oponent, sok v lásce, voják na druhé straně fronty, partner či příslušník jiné politické strany nebo sama příroda.

10.12.2018 v 20:38 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 24 | Diskuse

Jan Ziegler

Rusko podpořilo muslimské teroristy proti Izraeli

Rezoluce OSN odsuzující palestinské teroristické hnutí Hamás za raketové útoky proti Izraeli neprošla ve Valném shromáždění. Znění navržené USA podpořilo 87 zemí, 57 jich bylo proti a 33 států se hlasování zdrželo.

10.12.2018 v 18:57 | Karma článku: 24.88 | Přečteno: 525 | Diskuse

Michal Okrouhlík

Plošné slevy jsou zlem dnešní doby

Toto se týká nejen dnešní marketingové propagační masáže prodejů, ale týká se to i dnešních politických rozhodnutí. Jsou slevy v plošné míře potřebné?

10.12.2018 v 18:09 | Karma článku: 8.17 | Přečteno: 315 | Diskuse

Milan Šarapatka

Waterloo prezidenta Macrona

Ještě třírohý klobouk, případně také ruka zastrčená za klopu kabátu a podobnost Macrona s Napoleonem by byla dokonalá. Jen v jeho zájmu doufám, že se Brigitta, na rozdíl od Josephiny, řádně myje.

10.12.2018 v 16:18 | Karma článku: 35.97 | Přečteno: 1194 | Diskuse

Libor Čermák

Prokavárensky uvědomělé rádoby elity u mne vždy drasticky klesnou

Také jste si všimli, že se na internetu každou chvíli objevují "uvědomělé" nejen umělecké rádoby elity, které mezi sebou závodí v tom, kdo se například více naveze do našeho pana prezidenta? Mne už to připadá velmi trapné.

10.12.2018 v 11:17 | Karma článku: 41.06 | Přečteno: 1861 |
Počet článků 341 Celková karma 40.56 Průměrná čtenost 2624
Žiji celý svůj život v pěkném Moravském městě Boskovice. Více než 30 let se aktivně zajímám o politiku, i když jsem jsem nikdy nebyl v žádné politické straně. Politika, politický zeměpis a historie je mým koníčkem společně s filatelií. Píši odborné i populární články o filatelii, jsem častým diskutujícím na Novinkách Seznamu. Co se filatelie týká, jsem specialistou na poštovní historii Afghánistánu.

Najdete na iDNES.cz