Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyhostíme Babiše. Kdo si myslí, že mu jde o dobro ČR, šeredně se plete

26. 03. 2018 13:09:50
Andrej Babiš: "Vyhostíme ruské zpravodajce. Kdo si myslí, že jim jde o dobro ČR, šeredně se plete." V naší republice to v současné době vře, zda vyhostit ruské diplomaty na základě britského obvinění bez jakýkoliv důkazů.

Nadpis svého článku jsem si dovolil vypůjčit od Bonifáce Půlpytla z diskuse zde:https://www.novinky.cz/diskuse?id=520325§ionId=8&articleId=%2Fdomaci%2F467321-babis-vyhostime-ruske-zpravodajce-kdo-si-mysli-ze-jim-jde-o-dobro-cr-seredne-se-plete.html#c18892525 .

Andrej Babiš říká: "Takže znovu opakuju, Británii musíme podpořit. Tečka. Nemůžeme v Evropě pořád jenom něco odmítat, a když je čas udělat jasné solidární gesto, tak zůstat stranou." https://www.novinky.cz/domaci/467321-babis-vyhostime-ruske-zpravodajce-kdo-si-mysli-ze-jim-jde-o-dobro-cr-seredne-se-plete.html

I nacisté při přepadení Polska alespoň zinscenovali přepadení vysílače v Gliwicích. Ale Velká Británie nyní obvinila Rusko bez sebemenších důkazů a my je máme podpořit? Doporučuji poslechnout si Horizont v TV 24! Hovoří tam diplomat a bývalý velvyslanec v 7 zemích Jaromír Novotný. Pusťte si to od 32. min. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10316155327-horizont-ct24/ .

Pravděpodobnost a myslet si (nic jiného Britové zatím nemají), znamená houby vědět a neznamená to žádný důkaz. Pokud vypovíme ruské diplomaty bez jakéhokoliv důkazu, tak jen dokážeme, že jsme šaškové, kteří skáčou jako ti nejpodřadnější a nesvéprávní vazalové Velké Británie a NATO. Zesměšňují nás ti, kteří chtějí bez důkazů vyhostit ruské diplomaty a dokazují tím, jak nesvéprávným státem je Česká republika. Ale, že poslechne zrovna Andrej Babiš, mne nepříjemně překvapilo, protože jsem jej měl za pragmatického politika. Znovu cituji jeho slova."„Bez ostatních evropských zemí za zády bychom nevyjednali zrušení (amerických) cel na ocel, což náš průmysl fakt potřebuje." To tomu mám rozumět, že bojujeme na dvou frontách, tedy i proti Američanům? A za jakým účelem do naší země přijíždí předseda sněmovny amerického kongresu Paul Ryan? Aby s Babišem projednával zrušení amerických cel na ocel?

Mimochodem, v minulosti se nás Velká Británie též "zastala", když se v roce 1938 spojila s Hitlerem a donutila nás vydat Hitlerovi Sudety s pohrůžkou, že pokud neuposlechneme, bude to bráno jako porušení smlouvy, kterou Velká Británie uzavřela s Hitlerem za našimi zády. A Chamberleinovi Britský Parlament za tento podraz ještě tleskal vestoje. Hlavně, že potom naši piloti umírali za Velkou Británii ve válce proti Hitlerovi a Velká Británie našemu státu naúčtovala k úhradě veškerou jejich výstroj. https://zpravy.idnes.cz/historik-jiri-rajlich-o-povalecnem-splaceni-ceskoslovenskeho-dluhu-britanii-18f-/domaci.aspx?c=A140618_161939_domaci_jw

A velvyslanectví Ruské federace ve Washingtonu navíc připomnělo šéfovi britské diplomacie Borisi Johnsonovi, že to byl právě anglický fotbalový tým, který v květnu 1938 v plné sestavě hajloval vztyčenou pravicí před 110-tisícovým obecenstvem. Angličtí fotbaloví reprezentanti tehdy nacistickým pozdravem vzdali hold Hermannovi Goeringovi, Rudolfovi Hessovi, Josephovi Goebbelsovi a ďalším pohlavárům nacistického režimu přítomným na tribuně berlínskeho stadionu. Komentáře britského ministra zahraničí Johnsona jsou pod tíhou těchto důkazů vrcholem farizejství a pokrytectví.

Současný poslanec a předseda Výboru Národní rady Slovenské republiky pro evropské záležitosti Ľuboš Blaha okomentoval probíhající rusofobní štvanici ohledně případu s otravou špiona Skripala: „Jsem hrdý na to, že Slovenská republika je mezi osmi státy EU, které nepodlehly rusofobní hysterii a nevyhostí ruské diplomaty na rozdíl od dvaceti jiných evropských států. Bez vyšetření obviňují Rusko z použití novičoku, přitom je každému jasné, že by Rusové byli blázni, kdyby na sebe takhle ukázali prstem..."

A s takovými politiky jako je Boris Johnson, máme být solidární? To jsme se již opravdu zbláznili?

Nevím jak kdo, ale pokud s nimi chce být solidární Andrej Babiš, neměl by potom sám uvažovat o svém vyhoštění do země, kde se narodil?

Autor: Jaromír Petřík | pondělí 26.3.2018 13:09 | karma článku: 41.04 | přečteno: 2581x


Další články blogera

Jaromír Petřík

Svrhnou řvoucí hysterikové v ulicích Babišovu vládu jako na Slovensku či Ukrajině?

Babišova vláda po dlouhé době získala důvěru ve Sněmovně za podpory komunistů, z čehož se komunistobijci, jak ve Sněmovně, tak v ulicích Prahy, ale i zde na blogu mohou pominout, soudě podle jejich hysterických projevů.

13.7.2018 v 14:43 | Karma článku: 44.90 | Přečteno: 4019 | Diskuse

Jaromír Petřík

Mohou Britové beztrestně vraždit „Gastarbeitery“ z východu?

Český občan, žijící ve Velké Británii byl ubitý řetězem za drobný slovní konflit na ulici. Vraždy jako nejtěžší zločiny byly a jsou tvrdě trestány ve všech režimech, vládu německého nacismu nevyjímaje. Ne tak ve Velké Británii.

10.7.2018 v 11:36 | Karma článku: 43.69 | Přečteno: 2745 | Diskuse

Jaromír Petřík

Bylo lépe za komunistů před rokem 1989, nebo je lépe za současné demokracie?

Někteří blogeři vidí svoje životní poslání v neustálém „boji“ s komunisty. Zvláště nepříčetní jsou z toho, že má vzniknout vláda podporovaná komunisty a tak píší emotivní články, za které by se nemuseli stydět ani staří bolševici.

4.7.2018 v 18:58 | Karma článku: 39.40 | Přečteno: 2059 | Diskuse

Jaromír Petřík

"Obrovský plivanec do tváře obětem zrůdného komunistického režimu"

Těmito slovy okomentovala Alexandra Udženija z ODS jmenování nové vlády Andreje Babiše s podporou komunistů. Problém však je, že více než Andrej Babiš si s komunisty "zadal" např. prezident Václav Havel.

27.6.2018 v 10:56 | Karma článku: 37.73 | Přečteno: 1572 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

František Chalupa

Bůh žehnej diskriminaci!

Jednou z nejkrásnějších lidských přirozeností je schopnost diskriminovat. Diskriminaci neboli rozlišování se učím od dob, kdy jsem vypadl z maminky.

22.7.2018 v 20:04 | Karma článku: 26.59 | Přečteno: 635 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Sarkozy ve službách mezinárodních teroristů - pluk. Kaddáfího a podpluk. KGB Putina

Otevřením hranic pro mezinárodní obchod, založeném na rychlosti a anonymitě, se pod dohledem mj. WTO, MMF, Světové banky, a GAFI otevřely i hranice pro mezinárodní praní špinavých peněz státy samotnými z obchodu z jaderné

22.7.2018 v 18:27 | Karma článku: 9.49 | Přečteno: 394 | Diskuse

Ladislav Cihlář

Europoslanec pan Pospíšil v tom pěkně "lítá".

Už začínáme vážně brát na vědomí, že to s naší demokracií jde s kopce, jen zbývá určit kde je v tomto případu zakopaný pes.

22.7.2018 v 18:21 | Karma článku: 31.58 | Přečteno: 1349 | Diskuse

Martin Mařák

Havel, největší vizionář století

Steve Bannon má v plánu se svou neziskovkou The Movement, která bude v Bruselu, ovládnout tzv. národoveckou scénu v EU, získat vliv v evropském parlamentu a přetvořit EU ke svému obrazu.

22.7.2018 v 16:36 | Karma článku: 14.89 | Přečteno: 912 | Diskuse

František Chalupa

EU - továrna na nacionalisty

Pro všechny, kteří stále ještě tápají, kde že se na světě berou ty úžasné myšlenkové směry, přináším vysvětlení. Vysvětlení nejlépe uvést na příkladu, proto vám předkládám podrobný postup výroby ukázkového nacionalisty.

22.7.2018 v 12:32 | Karma článku: 33.53 | Přečteno: 1161 | Diskuse
Počet článků 331 Celková karma 39.91 Průměrná čtenost 2628
Žiji celý svůj život v pěkném Moravském městě Boskovice. Více než 30 let se aktivně zajímám o politiku, i když jsem jsem nikdy nebyl v žádné politické straně. Politika, politický zeměpis a historie je mým koníčkem společně s filatelií. Píši odborné i populární články o filatelii, jsem častým diskutujícím na Novinkách Seznamu. Co se filatelie týká, jsem specialistou na poštovní historii Afghánistánu.
Najdete na iDNES.cz