Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stane se Saša Mitrofanov „hovniválem“ naší žurnalistiky?

31. 05. 2018 11:50:14
V našem mainstreamu působí nemálo rusofobních fanatiků, kteří jsou doslova posedlí svojí nenávistí k Rusku a Putinovi. Jefim Fištejn, Luboš Palata či Saša Mitrofanov jsou asi ta nejznámější jména.

Uvedení novináři si neodpustí sebemenší příležitost, aby rétorikou radikálních bolševiků z padesátých let psali nenávistné články proti současnému Rusku a hlavně prezidentu Putinovi. Kauzy jako Nikulin, otrava Skripalových, údajné použití chemických bojových látek v Sýrii Asadem, podpora ukrajinského totalitního režimu a naprosté mlčení o zločinech páchanými současnou západní „demokracií.“ Asi taková je „práce“ uvedených „novinářů.“

Uvedu do očí bijící příklad jejich „práce“, kdy Rusko představilo 17 údajných svědků v sídle Organizace pro zákaz chemických zbraní v Haagu, čímž se snažilo vyvrátit tvrzení Západu, že syrský řežím Bašára Assada učinil 7. dubna 2018 chemický útok. Británie a její spojenci odmítli účast na brífinku organizovaného Ruskem v sídle OPCW v Haagu, kam ruská strana přivezla Syřany, kteří svědčili o tom, že v Dúmě nebyl žádný chemický útok, uvádí The Guardian. https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/chemicky-utok-v-syrii-zinscenovala-britanie-prohlasil-rusky-generalmajor_1804131804_miz .

https://cs.wikipedia.org/wiki/Organizace_pro_z%C3%A1kaz_chemick%C3%BDch_zbran%C3%AD .

Západ však odmítl uznat toto svědectví přímých svědků: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/desive-zabery-z-duma-pokud-se-potvrdi-utok-plynem-zadaji-usa-zakrok-proti-syrii-44722 .

Veškerý západní i náš mainstream o tomto mlčel a Saša Mitrofanov samozřejmě též.

Zato USA s Británií a Francií podnikly pod touto vylhanou záminkou na Sýrii raketový útok, čímž daly na frak i demagogii německých nacistů v případě Gliwice a navíc se dopustily válečného zločinu.

O tomto válečném zločinu západní novináři mlčeli a Saša Mitrofanov též.

Uvedení „novináři“ jsou však za podporu západních "vládců světa" náležitě odměňovaní všemožnými novinářskými cenami:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Alexandr_Mitrofanov

https://cs.wikipedia.org/wiki/Jefim_Fi%C5%A1tejn

https://cs.wikipedia.org/wiki/Lubo%C5%A1_Palata

Jsou odměňováni za doslova paranoidní rusofobní hysterii, která se na nás každý den valí ze všech mainstremových médií s Českou televizí v čele. Opravdu učenliví žáci, kteří známý Goebelsův výrok, že 100x opakovaná lež se stane pravdou, plní na tisíce procent.

Ale, nyní si Saša Mitrofanov opravdu naběhl.

Včera hřímal o vraždě ruského novináře Arkadije Babčenka slovy – cituji: „Včera byl v Kyjevě zabit výstřelem do zad člověk, kterému můžeme říkat legenda opravdové ruské žurnalistiky. Byl to neuvěřitelný a vzácný zjev. Druhý takový neexistoval. Byl dobrovolná bílá vrána mezi vránami, které braly svou barvu jako danost, které se nelze nikdy zbavit. Bílá vrána byl Arkadij proto, že jako jediný ruský novinář odmítl přistoupit na zásadu „všichni jsme Rusové“ a „co jsme si, to jsme si“, která jinak vládne v domácí novinařině.“

Pokračuji dalšími citacemi z článku Saši Mitrofanova: „Je to signál, jak píše jeden známý hovnivál z Komsomolské pravdy, pro všechny, kdo odjeli ze země a mysleli si, že si zajistili bezpečnost. Hovnivál možná má pravdu. Jenže není to jen signál. Je to teroristický útok na novinářskou obec jak v Rusku, tak na Ukrajině.“ https://www.novinky.cz/komentare/473528-ocima-sasi-mitrofanova-vystrel-do-zad-umlceni-odvazneho-hlasu.html

A teď se ukazuje, že ten „hovnivál“ z Komsomolské Pravdy měl pravdu a naopak jako hovnivál naší žurnalistiky se ukazuje právě Saša Mitrofanov, když se prokázalo, že k žádné vraždě Babčenka nedošlo a celá záležitost byla zinscenovaná ukrajinskými tajnými službami.

Tisková konference ohledně této záležitosti vysílaná naší ČT byla opravdu výživná.

Ukrajinský ministr vnitra blábolil o plánu ruských tajných služeb o vraždění bývalých ruských novinářů (z pohledu svojí vlasti je totiž Babčenko vlastizrádce) a o tom, jak Babčenka zachránili zinscenováním jeho vraždy. Nevím, co tím Ukrajina sleduje, možná chce přidat svůj střípek do rusofobní hysterie Západu, protože mistrovství světa ve fotbale v Rusku se blíží a je potřeba překazit je za jakoukoliv cenu.

Dnes náš mainstream přišel s těmito zprávami:

Ukrajinská i přední světová média v úterý barvitě líčila Babčenkovu vraždu a jak jeho tělo leží na zemi v tratolišti krve. Babčenko měl být podle úterních zpráv chladnokrevně zastřelen třemi ranami do zad. Vše ale bylo jen nahrané. K rychlému objasnění zločinu vyzývaly západní státy i Kreml. Podle středečního vyjádření ruského ministerstva zahraničí má historka ohledně pokusu o zavraždění Babčenka v Kyjevě za cíl propagandistický účinek.“ https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/473584-zavrazdeny-rusky-novinar-je-zivy-jeho-smrt-tajna-sluzba-zinscenovala.html

Myslím si, že dalšího mého komentáře netřeba, tak ocituji některé názory čtenářů:

Alena Komárková, Praha: „takže se vůbec nepletli zdejší přispěvatelé, kteří psali včera rovnou, že to byla inscenace ukronáckovské tajné služby...ani já se v jejím hodnocení nepletu.“

Roman Černý, Hradec Králové: „alespoň vidíme, jaká je v médiích publikována "pravda"... Manipulace, lži, polopravdy....kdo jim ještě může věřit?

Milan Pučok, Orlová: „Teda to je propaganda, Goebels byl proti tomu úplný břídil.“

https://www.novinky.cz/diskuse?id=527748&articleId=/zahranicni/evropa/473584-zavrazdeny-rusky-novinar-je-zivy-jeho-smrt-tajna-sluzba-zinscenovala.html§ionId=742&page=2

Osobně jsem zvědavý na další článek Saši Mitrofanova o „hovniválech“ z Komsomolské Pravdy. Zatím mi připadá, že se „hovniválem“ naší žurnalistiky stává on sám.

Autor: Jaromír Petřík | čtvrtek 31.5.2018 11:50 | karma článku: 41.66 | přečteno: 1947x


Další články blogera

Jaromír Petřík

Svrhnou řvoucí hysterikové v ulicích Babišovu vládu jako na Slovensku či Ukrajině?

Babišova vláda po dlouhé době získala důvěru ve Sněmovně za podpory komunistů, z čehož se komunistobijci, jak ve Sněmovně, tak v ulicích Prahy, ale i zde na blogu mohou pominout, soudě podle jejich hysterických projevů.

13.7.2018 v 14:43 | Karma článku: 44.90 | Přečteno: 4019 | Diskuse

Jaromír Petřík

Mohou Britové beztrestně vraždit „Gastarbeitery“ z východu?

Český občan, žijící ve Velké Británii byl ubitý řetězem za drobný slovní konflit na ulici. Vraždy jako nejtěžší zločiny byly a jsou tvrdě trestány ve všech režimech, vládu německého nacismu nevyjímaje. Ne tak ve Velké Británii.

10.7.2018 v 11:36 | Karma článku: 43.69 | Přečteno: 2745 | Diskuse

Jaromír Petřík

Bylo lépe za komunistů před rokem 1989, nebo je lépe za současné demokracie?

Někteří blogeři vidí svoje životní poslání v neustálém „boji“ s komunisty. Zvláště nepříčetní jsou z toho, že má vzniknout vláda podporovaná komunisty a tak píší emotivní články, za které by se nemuseli stydět ani staří bolševici.

4.7.2018 v 18:58 | Karma článku: 39.40 | Přečteno: 2059 | Diskuse

Jaromír Petřík

"Obrovský plivanec do tváře obětem zrůdného komunistického režimu"

Těmito slovy okomentovala Alexandra Udženija z ODS jmenování nové vlády Andreje Babiše s podporou komunistů. Problém však je, že více než Andrej Babiš si s komunisty "zadal" např. prezident Václav Havel.

27.6.2018 v 10:56 | Karma článku: 37.73 | Přečteno: 1572 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

František Chalupa

Bůh žehnej diskriminaci!

Jednou z nejkrásnějších lidských přirozeností je schopnost diskriminovat. Diskriminaci neboli rozlišování se učím od dob, kdy jsem vypadl z maminky.

22.7.2018 v 20:04 | Karma článku: 26.59 | Přečteno: 635 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Sarkozy ve službách mezinárodních teroristů - pluk. Kaddáfího a podpluk. KGB Putina

Otevřením hranic pro mezinárodní obchod, založeném na rychlosti a anonymitě, se pod dohledem mj. WTO, MMF, Světové banky, a GAFI otevřely i hranice pro mezinárodní praní špinavých peněz státy samotnými z obchodu z jaderné

22.7.2018 v 18:27 | Karma článku: 9.49 | Přečteno: 394 | Diskuse

Ladislav Cihlář

Europoslanec pan Pospíšil v tom pěkně "lítá".

Už začínáme vážně brát na vědomí, že to s naší demokracií jde s kopce, jen zbývá určit kde je v tomto případu zakopaný pes.

22.7.2018 v 18:21 | Karma článku: 31.58 | Přečteno: 1349 | Diskuse

Martin Mařák

Havel, největší vizionář století

Steve Bannon má v plánu se svou neziskovkou The Movement, která bude v Bruselu, ovládnout tzv. národoveckou scénu v EU, získat vliv v evropském parlamentu a přetvořit EU ke svému obrazu.

22.7.2018 v 16:36 | Karma článku: 14.89 | Přečteno: 912 | Diskuse

František Chalupa

EU - továrna na nacionalisty

Pro všechny, kteří stále ještě tápají, kde že se na světě berou ty úžasné myšlenkové směry, přináším vysvětlení. Vysvětlení nejlépe uvést na příkladu, proto vám předkládám podrobný postup výroby ukázkového nacionalisty.

22.7.2018 v 12:32 | Karma článku: 33.53 | Přečteno: 1161 | Diskuse
Počet článků 331 Celková karma 39.91 Průměrná čtenost 2628
Žiji celý svůj život v pěkném Moravském městě Boskovice. Více než 30 let se aktivně zajímám o politiku, i když jsem jsem nikdy nebyl v žádné politické straně. Politika, politický zeměpis a historie je mým koníčkem společně s filatelií. Píši odborné i populární články o filatelii, jsem častým diskutujícím na Novinkách Seznamu. Co se filatelie týká, jsem specialistou na poštovní historii Afghánistánu.
Najdete na iDNES.cz