Kdo rozhodl, že Tomio Okamura a Miloš Zeman jsou fašisté?

20. 09. 2018 11:00:52
V našich médiích se objevují zprávy a články podobného typu. Problém je v jejich odzdrojování, protože nejsem schopný dohledat rozhodnutí žádného soudu, který by tyto naše politiky odsoudil, nebo dal do souvislosti s fašisty.

Proč, toto uvádím hned v perexu?

Včera mi byl z hlavní strany stažený článek, že jsem dostatečně neodzdrojoval údaje o znásilnění tisíců evropských žen muslimskými imigranty. Bylo mi napsáno, že jsem tímto porušil kodex blogera a navíc použil nevěrohodný zdroj, o kterém admini IDnes píší, že za jeho založením stojí člověk spojený s neonacistickou scénou. Jeho jméno však admini neuvedli.

Zde bych položil otázku, co to jsou nevěrohodné zdroje?

Jsou to zdroje, které píšou o tom, o čem mainstream mlčí, nebo jsou věrohodné zdroje třeba BBC, CNN, Reuters, ČT, které prokazatelně lhaly o výskytu chemických zbraní v Iráku, což mělo za následek vojenské napadení Iráku se statisícími mrtvými, miliony uprchlíků a zcela rozvrácenou zemi? Nejsou toto daleko závažnější hoaxy, než hoaxy, které šíří tzv. „nevěrohodná média?“

A kdo to jsou, ta „nevěrohodná média?“

Proč IDnes neuvede seznam těchto zakázaných „nevěrohodných“ médií? Jak má bloger poznat, které médium je věrohodné a které nevěrohodné?

A není to náhodou cenzura jako vyšitá?

Když už si zastánci nelegální islamizace Evropy nevědí rady, tak zakážou i soutěž Českého slavíka: https://www.lidovky.cz/kultura/cesky-slavik-se-letos-konat-nebude-je-treba-vymyslet-novy-system-hlasovani.A180920_075554_ln_kultura_ele?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

Zkusím se tedy vrátit k minulému blogu a „odzdrojovat“ údaje o znásilnění tisíců evropských žen nelegálními imigranty z Afriky a Asie. Použiji zdroje IDnes, Novinky a Reflex, které jsou snad pro adminy věrohodné a nejsou spojené s neonacistickou scénou.

1. Švédsko: https://zpravy.idnes.cz/svedsko-znasilneni-migranti-bezenci-uprchlici-statistika-televize-zeme-puvodu-gdy-/zahranicni.aspx?c=A180824_100229_zahranicni_jumi

Je tam uvedeno přes 400 odsouzených pachatelů (z Blízkého východu a severní Afriky – 197, Centrální a jižní Afriky – 134, Jiné mimoevropské země - 96)

https://zpravy.idnes.cz/svedsko-znasilneni-migranti-bezenci-uprchlici-statistika-televize-zeme-puvodu-gdy-/zahranicni.aspx?c=A180824_100229_zahranicni_jumi
https://zpravy.idnes.cz/svedsko-znasilnenni-hudebni-festival-br-229-valla-fuo-/zahranicni.aspx?c=A170704_094453_zahranicni_aha
2.Německo: https://www.reflex.cz/clanek/komentare/81939/dalsi-znasilneni-imigranty-v-nemecku-hrozi-rasova-valka.html . Wikipedie uvádí: k 20. lednu 2016 se počet napadených vyšplhal již na 1049 osob a k 10. únoru bylo podáno 1054 trestních oznámení, z toho téměř polovina (454) kvůli sexuálnímu napadení, ostatní kvůli krádežím, loupežím či ublížení na zdraví. https://cs.wikipedia.org/wiki/Sexu%C3%A1ln%C3%AD_n%C3%A1sil%C3%AD_v_N%C4%9Bmecku_na_silvestra_2015 Od té doby se počet útoků prudce zvýšil, jak uvádí bavorský ministr.

3. Itálie: Ministerstvo vnitra oznámilo, že v první polovině letoška se v Itálii stalo obětí znásilnění 2333 žen. Ve stejné době bylo kvůli sexuálním trestným činům udáno či zatčeno 2438 osob, z toho 904 cizinců. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/447988-v-italii-se-objevily-nove-pripady-znasilneni-zen-hlavne-imigranty.html

Když sečteme tyto údaje pouze ze Švédska, z Německa a z Itálie, je již vysoce překročeno číslo 1.000, snad to tedy postačí, protože např. i v Holandsku se toto děje – viz podivná sebevražda holandské političky Willie Dille.

Ten, kdo však poukazuje na problémy a násilnosti nelegálních imigrantů vůči Evropanům, bývá dávaný do souvislostí s fašisty, či dokonce německými nacisty.

Tak by mne zajímalo, kdo jako fašisty či fašizující politiky odsoudil Tomia Okamuru a prezidenta Miloše Zemana, či o jaké zdroje se opírá neziskovka Romea, když je na svých stránkách zařadila mezi fašisty či fašizující politiky- cituji z jejich článku „Čeští fašisté a fašizující politici včera i dnes“ - díl I.:

Okamurova rétorika je nejen lživá a demagogická, ale kryje se s rétorikou (a často i s požadavky), kterou používali již předváleční evropští fašisté, včetně těch československých. Okamura to samozřejmě říká v jiné době, která se od té ze dvacátých, třicátých a čtyřicátých let 20. století liší, avšak stejným způsobem vyvolává stejné nálady jako tehdejší fašisté: strach, nenávist či nesnášenlivost k menšinám, především k Romům, uprchlíkům a migrantům, pohrdání zastupitelskou demokracií, neúctu k demokratickým institucím a hodnotám.Obdobných hříchů se dopouští i prezident Miloš Zeman,který tolikrát měnil své názory, až se v lecčems posunul na krajní pravici. http://www.romea.cz/cz/publicistika/analyzy/frantisek-kostlan-cesti-fasiste-a-fasizujici-politici-dnes-dil-i

A co slova senátorského kandidáta Marka Hilšera, kterými jsem začínal můj včerejší blog stažený do osobních:„Babiš odmítl za naši zemi pomoci 50 sirotkům. Je třeba důrazně říci, že je to bezcitný psychopat, který šíří svůj jedovatý egoismus napříč českou společností,“ Snad nebude zpochybněný jako věrohodný zdroj, přímo Facebooková stránka Marka Hilšera: https://www.facebook.com/MarekdoSenatu/posts/697174387316707

A co Vy na to, vážení čtenáři?

Souhlasíte se slovy Marka Hilšera a s názory neziskovky Romea, nebo myslíte, že pravdu mají prezident Miloš Zeman a Tomio Okamura?

P.S. V tomto případě otevírám diskusi, které jsem uzavřel do doby, než bude redakcí IDnes vyřízena tato moje stížnost- cituji: „Diskuse jsem opět zavřel z důvodu, že admini mi začali mazat příspěvky, které jsou slušné a k věci s odůvodněním, že rozbíjím diskuse. Nemohu tedy adekvátně reagovat. Naproti tomu sprosté, urážlivé příspěvky na moji adresu ponechali v diskusi s tím, že nepřekračují meze pro smazání. Podal jsem na ně stížnost pro nedodržování jejich vlastních pravidel a proto, že nerespektují zákon č.198/2009Sb., o rovném zacházení a o právních prostředcích ochrany před diskriminací (tzv. antidiskriminační zákon) stanovuje, že přímou diskriminací se rozumí případy, kdy s jednou osobou je zacházeno méně příznivým způsobem než by bylo zacházeno s jinou osobou ve srovnatelné situaci a to z důvodu světového názoru a to i na jiné sociální síti. ...“ Momentálně čekám na odpověď z právního oddělení IDnes, jak mi přislíbila šéfredaktorka IDnes paní Petrová.
Autor: Jaromír Petřík | čtvrtek 20.9.2018 11:00 | karma článku: 40.00 | přečteno: 1548x

Další články blogera

Jaromír Petřík

Petr Fiala z ODS odsoudil Babiše bez soudu, chová se jako bolševici v padesátých letech

Babiš musí odstoupit! MUSÍ, MUSÍ, MUSÍ, hřímá Petr Fiala z ODS. Podobně hřímali i radikální bolševici v padesátých letech, kdy bez soudu odsuzovali sobě nepohodlné lidi, kteří jim stáli v cestě.

14.11.2018 v 13:14 | Karma článku: 43.38 | Přečteno: 2709 | Diskuse

Jaromír Petřík

Dopadne Milan Kundera stejně jako Jarek Nohavica?

Současný mainstream je nepříčetný ze setkání Andreje Babiše s Milanem Kunderou. Problém však je, že nejen Andrej Babiš se v minulosti zapletl s komunistickým režimem, Milan Kundera byl členem KSČ v letech 1948-1950.

12.11.2018 v 9:23 | Karma článku: 35.83 | Přečteno: 1261 | Diskuse

Jaromír Petřík

Vyznamenání Pussy Riott schvalujeme, Jarka Nohavicu zatracujeme...

Je zajímavé, jaké hysterické emoce budí vyznamenání Jarka Nohavici z rukou ruského prezidenta Vladimíra Putina. Rusofobové, jako by se ze svojí nenávisti doslova pominuli...

5.11.2018 v 14:55 | Karma článku: 43.45 | Přečteno: 2362 | Diskuse

Jaromír Petřík

Vyznamenání pachatelů vražd schvalujeme, vyznamenání Ondráčka vadí

Komunistický politik Zdeněk Ondráček obdržel od Českého svazu bojovníků za svobodu pamětní medaili s nápisem Za vlast a za svobodu. Obratem se strhl ve všech mainstreamovýách médiích hrozný povyk.

22.10.2018 v 10:56 | Karma článku: 38.51 | Přečteno: 1945 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Sedláček

Respektuj svého nepřítele

Nepřítelem může být názorový oponent, sok v lásce, voják na druhé straně fronty, partner či příslušník jiné politické strany nebo sama příroda.

10.12.2018 v 20:38 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 24 | Diskuse

Jan Ziegler

Rusko podpořilo muslimské teroristy proti Izraeli

Rezoluce OSN odsuzující palestinské teroristické hnutí Hamás za raketové útoky proti Izraeli neprošla ve Valném shromáždění. Znění navržené USA podpořilo 87 zemí, 57 jich bylo proti a 33 států se hlasování zdrželo.

10.12.2018 v 18:57 | Karma článku: 24.88 | Přečteno: 525 | Diskuse

Michal Okrouhlík

Plošné slevy jsou zlem dnešní doby

Toto se týká nejen dnešní marketingové propagační masáže prodejů, ale týká se to i dnešních politických rozhodnutí. Jsou slevy v plošné míře potřebné?

10.12.2018 v 18:09 | Karma článku: 8.17 | Přečteno: 315 | Diskuse

Milan Šarapatka

Waterloo prezidenta Macrona

Ještě třírohý klobouk, případně také ruka zastrčená za klopu kabátu a podobnost Macrona s Napoleonem by byla dokonalá. Jen v jeho zájmu doufám, že se Brigitta, na rozdíl od Josephiny, řádně myje.

10.12.2018 v 16:18 | Karma článku: 35.97 | Přečteno: 1194 | Diskuse

Libor Čermák

Prokavárensky uvědomělé rádoby elity u mne vždy drasticky klesnou

Také jste si všimli, že se na internetu každou chvíli objevují "uvědomělé" nejen umělecké rádoby elity, které mezi sebou závodí v tom, kdo se například více naveze do našeho pana prezidenta? Mne už to připadá velmi trapné.

10.12.2018 v 11:17 | Karma článku: 41.06 | Přečteno: 1861 |
Počet článků 341 Celková karma 40.56 Průměrná čtenost 2624
Žiji celý svůj život v pěkném Moravském městě Boskovice. Více než 30 let se aktivně zajímám o politiku, i když jsem jsem nikdy nebyl v žádné politické straně. Politika, politický zeměpis a historie je mým koníčkem společně s filatelií. Píši odborné i populární články o filatelii, jsem častým diskutujícím na Novinkách Seznamu. Co se filatelie týká, jsem specialistou na poštovní historii Afghánistánu.

Najdete na iDNES.cz